Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıp sakladığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Verilerinizi nasıl kullanıyoruz?

Müşterilerimizin ve site ziyaretçilerinin mahremiyetlerini ve haklarını korumak için bir dizi Gizlilik Politikası oluşturduk. Bu Gizlilik Politikası, ziyaretçilere hangi bilgileri topladığımızı ve topladığımız bilgilerle ne yaptığımızı açıklıyoruz.

Bu Gizlilik Politikası, bu Web sitesinin kullanıcılarından (her biri bir "Kullanıcı") toplanan bilgilerin toplanma, kullanma, bakım ve açıklama şeklini düzenlemektedir.

Gizlilik

Kullanıcıların gizliliği bizim için çok önemlidir. Kullanıcıların bize emanet ettiği bilgileri korumakta kararlıyız.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

Extended Validation SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankalara iletilir.

Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. İşlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

Sitemiz dünya standardı olan Nginx PHP-FPM teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Veri Koleksiyonu

Ürün ve hizmetler sipariş etmek için çevrimiçi formlar aracılığıyla Kullanıcılardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplarız.

Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıkları, örneğin Web sitesinin sayfalarının veya kullanıcıların kaynaklandığı etki alanlarının sayısını izleyerek de bilgi toplayabiliriz. Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıklarını izlemek için "çerezler" kullanırız.

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan T.C. kimlik numarası, ad soyad, e-posta adresi dışındaki tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Veri kullanımı

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

KirazNetwork, kullanıcılarının satın aldığı hizmetler üzerinden gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, KirazNetwork servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız kayıtlı profillerini yasal sebeplerden dolayı kayıt olunan tarihten itibaren 730 iş günü boyunca sildiremezler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik ve kampanya sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.kiraznetwork.com adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Copyright © 2010 - 2020 - WHMCSThemes.com - All Rights Reserved.