Hakkımızda

Kim olduğumuz hakkında bilgi sahibi olun.

Şirketimiz ve yapıklarımız hakkında daha fazlasına ulaşabilirsiniz

Global bir müşteri tabanına çeşitli barındırma çözümleri sunuyoruz ve kalite ile güvenilirlik konusunda bir itibar yarattık.

Hangi ürünleri / hizmetleri sağlıyoruz?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

Ne kadar süredir işteyiz?

ZE İnternet ve Bilişim Hizmetleri 2015 tarihinde kurulmuştur.Kesintisiz ve kaliteli hizmetler vererek müşterilerinin arzularını yerine getirmeye çalışmaktadır , Uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimiz ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.Kendine ait alt yapı yatırımı sayesinde her zaman güncel donanımlara sahiptir.

İstanbulda bulunan veri merkezimiz.

Şirket politikalarımızın işiniz için ne anlama geldiğini öğrenin

Bir barındırma firması ve hizmet sağlayıcı olarak bizim başarımızın müşterilerimizin başarısı sayesinde olduğunun farkındayız.

Teknoloji Hizmetleri

Yeni teknolojiler takip edilir. Her zaman iyi performans sağlanır.

Güvenlik CageFS

CageFS ile her kullanıcı sunucudaki diğer bütün kullanıcılardan tamamen izole şekilde çalışır.

Destek

Destek sistemimiz sayesinde e-posta aracılığıyla 7/24 ticket desteği alabilirsiniz

Network Alt Yapısı

Güçlü alt yapı seçenekleri sayesinde güvenli ve hızlı hizmet prensibi

Copyright © 2010 - 2020 - WHMCSThemes.com - All Rights Reserved.